Якимівський районний історико-краєзнавчий музей

Прямуючи до курортів на узбережжі Азовського моря, обов'язково завітайте до невеличкого, але вельми цікавого Якимівського районного історико-краєзнавчого музею.


Якимівський районний історико-краєзнавчий музей було засновано у 2007 році в одній з будівель колишньої садиби місцевого купця Потетенєва 1909 року. Сьогодні в музеї зберігається близько 2 000 предметів.


В затишних невеликих залах музею представлена історія краю від найдавніших часів до сьогодення. Основу експозиції складають предмети побуту і господарської діяльності якимівців, цікаві архівні світлини та документи.

В експозиції широко представлені предмети кінця ХІХ – початку ХХ ст., як то: гончарні вироби, колекція виробів декоративно-ужиткового мистецтва (рушники, килимки, одяг тощо), серед яких і унікальні болгарські та гагаузькі речі. Привертає увагу і колекція черепиці місцевого виробництва.

Є діорама «Бій загону залізничників Полтавського паровозоремонтного заводу із загоном генерала Дроздовського під Якимівкою у 1918 році».

Візит

Адреса

72503, смт Якимівка, вул. Леніна, 32

 

Телефон

(06131) 9-10-22

 

Графік роботи

8.00 – 17.00


Обідня перерва

12.00 – 12.45

 

Вихідні

Субота, неділя