Приазовський районний краєзнавчий музей

Приазовський районний історико-краєзнавчий музей відносно молодий – йому понад 30 років. Починав він свою діяльність як музей селища і діяв на громадських засадах, а з 1994 року як державний музей. На сьогодні у фондах районного музею зберігається понад 3 тис. експонатів. Тут ви ознайомитесь не тільки з історією заселення краю, а й з людьми, які стали відомими у всьому світі.

 

Переступаючи поріг музею, ви потрапляєте у галерею картин місцевого художника О. К. Зюзіна, на полотнах якого ми відкриваємо для себе чарівні куточки рідного Приазов’я. У виставковій залі можна ознайомитися зі славетними сторінками життя наших прославлених земляків: двічі Героя Радянського Союзу В. С. Петрова, Героїв Радянського Союзу І. М. Ревою, І. П. Кузьменко, М. П. Воротинцевим, Г. С. Холодним, всесвітньо відомими мандрівниками – братами Федором та Павлом Конюховими, гордістю української літератури Д. О. Міщенком.

 

В експозиції першого залу, матеріали якого охоплюють історію заселення краю, можна ознайомитися з історією українського глечика, російського самовару, болгарського бекира (мідне відро), албанської тапси для виготовлення смачної петули, а також з історією життя видатних людей цих народів: І. І. Віхляєва, Христо Ботєвим, К.С. Орманджи.

Візит

Адреса

72401, смт Приазовське,

вул. Горького, 76

 

Телефон

(0233) 2-30-15

 

Графік роботи

з 9.00 до 16.00

без перерви

 

Вихідні

понеділок