Куйбишевський районний краєзнавчий музей

Гусарський музей відкрито в 1965 р. Ініціатором заснування музею і будівництва спеціального приміщення для нього став вчитель історії місцевої середньої школи Микола Якович Гудіна. Тому в 1995 р. районному краєзнавчому музею було присвоєно ім’я М. Я. Гудіни.

 

Експозиції музею розташовані в десяти залах, загальною площею в 300 кв. м. В двох залах відділу природи розповідається про природу Куйбишевського району, геологічну будову території, природні ресурси та їх використання, фауну та флору. Тут відвідувачі знайомляться з різноманітними  природними ландшафтами  і заповідними куточками краю.

 

Заслуговує на увагу новий експозиційний зал «Історія заселення нашого краю», в якому йдеться про історію краю від кам’яного віку до початку XX ст.

 

Багата та складна історія 1914 – 1941 рр. представлена унікальними експонатами та рідкісними фотографіями у двох залах. Експозиція залу «Велика Вітчизняна війна»  знайомить з перебігом війни та героїчним минулим краю. Багато тем розкривають зали «Післявоєнна відбудова» та «Сучасність краю».

 

Музей має значні колекції виробів ткацтва, вишивки, лозоплетіння. В закладі діють виставки, тематика яких охоплює найважливіші аспекти історії та культури краю.

Візит

Адреса

71020, с. Гусарка, вул. Леніна, 2

 

Телефон

(06147) 9-42-30

 

Графік роботи

з 8.00 до 17.00

Перерва: 12.00 – 13.00

 

Вихідні