Виставка «Різношерста компанія родини собачих»

Де: Запорізький обласний краєзнавчий музей

Коли: з 25.01.2018 р.

Часи роботи: з 9.00 до 18.00

Ціна квитка: 10 – 18 грн.

Цей рік за східним календарем проходить під знаком собаки. Саме про тварин цього знаку, як домашніх так і диких, можна дізнатися на виставці. В нашому краї 4 види цих тварин мешкають в дикій природі. Серед них є такі поширені види як лисиця звичайна і мало відомі – як шакал. Їх та інших представників родини можна побачити в експозиції і в інсталяції «Вовча зграя», чучела для якої люб'язно надані Запорізькою обласною організацією Українського товариства мисливців та рибалок та Зоологічним музеєм Запорізького національного університету.


Виставка  «АТО: війна за незалежність»

Де: Запорізький обласний краєзнавчий музей

Коли: з 21.08.2015 р.

Часи роботи: з 9.00 до 18.00

Ціна квитка: 18 грн.

Запрошуємо 21 серпня напередодні свята Дня Незалежності до Запорізького обласного краєзнавчого музею на відкриття виставки «АТО: війна за незалежність», присвяченої військовим діям у східних областях України.

На виставці будуть представлені унікальні експонати з передової, особисті речі учасників АТО та багато іншого.


Виставка «Майдан – Початок Незалежності»

Де: Запорізький обласний краєзнавчий музей

Коли: з 22.08.2014 р.

Часи роботи: з 9.00 до 18.00

Ціна квитка: 18 грн.

«Майдан — Початок Незалежності» — головна виставка 2014 року. Понад 150 унікальних експонатів зі всієї України, що висвітлюють перебіг революції Гідності 2013 – 2014 рр.


«Музейний вихідний»

Де: Мелітопольський міський краєзнавчий музей

Коли: щосуботи

Часи роботи: з 10.00 до 12.00

Ціна квитка: 6 грн.

До уваги всіх матусь та татусів! Бажаєте, щоб Ваша дитина проводила час цікаво та з користю? Ця пропозиція саме для Вас!

 

Щосуботи з 10 до 12 години Мелітопольський міський краєзнавчий музей запрошує юних відвідувачів на інтерактивну освітньо-виховну програму «Музейний вихідний»! На вас чекають безліч тематичних зустрічей, майстер-класів, нетрадиційних уроків, творчих локацій та приємних сюрпризів!

Ми підготували для Вас багато розваг та цікавинок, тому запрошуємо Вас на «Музейний вихідний» розділити з нами ці щасливі та веселі моменти!

 

Вхід за вартістю пільгового квитка – 6 грн.

Попередня реєстрація за телефоном 44-45-14

Виставка «Як Харитина Марченко Дніпрогес будувала»

Де: Виставковий комплекс «Музей міста за порогами» НЗ «Хортиця», м. Запоріжжя, бульвар Центральний, 3

Коли: з 10.10.2017 р.

Часи роботи: з 10:00 до 17:00, вихідні: понеділок, вівторок

Ціна квитка: 18 грн.

Концептуальна виставка «Як Харитина Марченко Дніпрогес будувала» присвячена ролі жінки на Дніпробуді. На створення виставки надихнула розповідь про життя Харитини Марченко – бабусі однієї із співробітниць Національного заповідника «Хортиця».


Зал «Запоріжжя на зламі імперій»

Де: Запорізький обласний краєзнавчий музей

Коли: з 29.09.2016 р.

Часи роботи: з 9.00 до 18.00

Ціна квитка: 18 грн.

В новому залі Запорізького обласного краєзнавчого музею «Запоріжжя на зламі імперій» йдеться про складний та трагічний період в історії Запоріжжя та України в цілому – Першу світову війну, Визвольні змагання, діяльність загонів Нестора Махна тощо.


Зал «Дніпрогес: підкорення стихії»

Де: Запорізький обласний художній музей

Коли: постійно

Часи роботи: з 9:00 до 18.00

Ціна квитка: 10 – 18 грн.

Оновлений зал «Дніпрогес: підкорення стихії» розповідає про масштабне будівництво кінця 20-х – початку 30-х років ХХ ст. Дніпровської ГЕС, нових кварталів м. Запоріжжя. В експозиції представлені документи, плакати того часу, особисті речі керівництва Дніпробуду, фотографії та багато іншого.